Hydrafacial cilt bakımı nedir ve nasıl yapılır?

Hydrafacial cilt bakımı nedir ve nasıl yapılır? Vakum ve özel solüsyonlar ile yapılan bir cilt bakımıdır. Vakum özelliği sayesinde gözeneklerin içerisindeki kir, sebum ve keratin tabaka el değmeden temizlenmiş oluyor. Aynı zamanda temizlenen bölgeye probleme yönelik ürünü içeriden vermiş oluyoruz.

 

Hangi cilt tiplerine yapılır?

 

Lekeli, siyah nokta ve sivilceli, olgun yani ince kırılıklıkları olan, gözenekli ciltler tercih edebilir. Tüm cilt tipleri için ayrı özel solüsyon vardır. Hydrafacial Cilt Bakımı: doğru solüsyon ile yapıldığında sonuçlar oldukça başarılıdır.

 

Hangi ciltlere yapılmaz?

 

Hassas, Rozasea hastalığı olan, Egzama hastalığı olan, cilt bariyeri çok ince olan kişilerin Hydrafacial Cilt Bakımını tercih etmemesi gerekir.

Son zamanlarda trend olan Hydrafacial cilt bakımı neden çok tercih ediliyor?
Çünkü vakum sayesinde elastikiyet arttığı için cilt sıkılaşıyor. Aynı zamanda el ile siyah nokta temizlemek bazen ciltte kalıcı iz bırakabiliyor. Fakat Hydrafacial cilt bakımı el değmeden özel cihaz ile yapıldığı için asla cilde zarar vermiyor.

Tüm cilt bakımlarında temel amaç cilt bariyerini güçlendirmek olmalı. Sırf moda diye bir bakıma yönelmek çok yanlıştır çünkü her cildin ihtiyacı birbirinden farklıdır. Bu yüzden merkezimizde sizlerin istediği bakım değil, cildinizin ihtiyacı olan bakım yapılıyor. Peki cildinizin neye ihtiyacı olduğunu nasıl belirliyoruz? Cilt analiz cihazı ile derinin 3 kat altını görüp tüm problemleri belirliyoruz. Eğer cildinin neye ihtiyacı olduğunu bilmiyorsan hemen uzmanlarımız tarafından yapılan cilt analizi için randevu oluşturmayı unutma!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir