G5 Masajı

Selülit tedavisinde aktif olarak kullanılan G5 masajı bölgesel incelme alanında da talep edilenleri fazlasıyla vermektedir. Teknoloji desteği ile beraber hızlı ve çözüm odaklı bir masaj türüdür. Ancak alanında eğitimli ve uzman terapistler tarafından uygulanması gerekmektedir. Birçok acil tıbbi ve estetik soruna çözüm getirmesiyle hem Türkiye’de hem de dünya çapında yaygın bir uygulama alanı mevcuttur.

G5 Masajı Uygulanma Aşamaları

Öncelikli olarak hastaların hikayeleri ve geçmiş kayıtları incelenir. Herhangi bir sağlık probleminin engel teşkil etmeyeceği anlaşıldığında G5 masajının ilk seansı başlatılır. Vücuda yüksek titreşimler vererek yağ gözeneklerinin açılmasını ve parçalanmasını sağlayan son derece gelişkin bir tedavi prensibine sahiptir.

Kan akışını da hızlandırdığı için metabolizmanın daha hızlı çalışmasını sağlar. Özel cihazlar vasıtası ile seans başlar. Aynı zamanda özel bir krem de bu tedavi sürecinin bir parçası olmaktadır. Bu krem sadece G5 masajı için özel üretim olmaktadır. Başka bir alanda kullanılmaz.

Uygulamalar kişiden kişiye değişmek üzere minimum 30 maksimum 40 dakikalık süreyi kapsamaktadır. Akabinde eski sosyal yaşama anında geri dönülebilir. Vücutta herhangi bir leke ya da iz kalmaz.

G5 Masajının Çok Yönlü Faydaları

Bu masaj her seansında en az 2 en fazla 5 santimlik incelmeler gerçekleştirir. Bölgesel incelme denince akla gelen ilk tedavi yöntemlerinden biridir. Ancak bunun dışında sayısız faydaları da bulunmaktadır. Bu yararlar hem dolaylı hem de doğrudan hastanın vücudunda etkilerini gösterir. Her masajda olduğu gibi terapi türü de vücudun toksinlerini atmasını sağlar.

Kişiler aynı zamanda stres ve kaygı gibi psikolojik parametrelerden tamamen uzaklaşır. Kan akışını hızlandırmak suretiyle bağışıklık sistemini güçlendirir. Aynı zamanda metabolizmanın daha hızlı çalışarak tüketilen gıdaların vücut içerisinde daha hızlı bir şekilde yakılmasını olanaklı hale getirir.

G5 masajının saptanabilmiş herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Bu nedenle güvenli bir şekilde tercih edilebilir ve sağlık kurumlarında başarılı bir şekilde uygulanır. Fazla kiloya bağlı olarak ortaya çıkan estetik dışı görüntüleri de tamamen ortadan kaldırır. Çeşitli kronik ağrıların aşamalı olarak azaltılması için de bu çok yönlü masaj türü tavsiye edilmektedir.

Merkez

Kayışdağı Cd. No:49 34750 Ataşehir - İstanbul

Bize Ulaşın

info@gozdegizem.com

Bizi Arayın

(0216) 575 67 79

Randevu Talep Edin

Gözde Gizem Beauty