Thermo-C Yüz Şekillendirme

Thermo – c uygulaması sadece vücut değil, aynı zamanda yüz için de uygulanmaktadır. 4 ayrı teknoloji sayesinde vücudun incelmesi sağlanır. Bu uygulamanın başlığında bipolar radyofrekans, kriyoterapi, vakum terapi ve yoğun Led bulunmaktadır. İşlem kısaca şu şekilde ilerlemektedir:

Radyofrekans: Bu uygulama sayesinde radyo dalgaları manyetik bir düzenleyici sayesinde ısı haline getirilir.

Vakum Terapi: Uygulamanın etkisini göstermesi için hepsinin bir arada kullanılması gerekmektedir. Bu uygulama sayesinde yağların içersi boşaltılır ve portakal görünümü ortadan kaldırılır. Kadınların ve genç kızların en çok şikâyet ettiği sorunların başında portakal görünümü gelmektedir. Vakum terapi sayesinde bu görünümden kurtulabilirsiniz.

Kriyoterapi: Bu işlem aslında soğutma olarak geçmektedir. Bu özelliği onun diğer cihazlardan ayrılmasına yardımcı olur. Isınma hissi olmadığı için güvenli bir işlemdir. Radyofrekansla beraber kullanılmaktadır. Bir sıcak bir soğuk etki, dolaşımın hızlanmasına yardımcı olur.

Led: Cihazda bulunan son özelik ise Led ışınlardır. Kullanıldığında ciltte uyarım yaparak, cildin daha gergin ve genç görünmesini sağlar.

Thermo – C Uygulaması

Thermo – c uygulaması genellikle yüz için 6 ila 8 seans arasında sonuç verir. Seansların tekrarı, sayısı ve aralık durumu kişinin sorununa göre değişkenlik göstermektedir. Uygulamanın genel süresinin 30 dakika olduğunu belirtebiliriz.

Kullanıldığı ilk seanstan itibaren ciltte büyük faydalar sağlayacak olan Thermo – c pek çok kadın tarafından tercih ediliyor. Son teknolojik cihazların arasında olan bu cihaz, sadece yüz değil, vücut için de tercih ediliyor. Sorununuz neredeyse, orası için uygulama talep edebilirsiniz.

Thermo – C’nin Diğer Cihazlardan Farkı Nedir?

Thermo – c diğer cihazlardan biraz farklıdır. Kombine tedaviler üretilebilir. İlk olarak bu açıdan farklı olduğunu söyleyebiliriz. Uygulama sırasında cildin yüzeyi korunur. Cilde verilen ısı ise kontrol altına alınır. Isınma engellenir ve bu şekilde cilt yüzeyinde herhangi bir sorun yaşanmaz. Kişilerin cilt durumu ve cilt hassasiyeti farklılık göstermektedir. Cilt hassasiyetine göre farklı otomatik program seçenekleri bulunmaktadır. Genellikle şu tedaviler için kullanılır: Gençleştirme, sarkık dokuların toplanması, yüz uygulamalarında cildi gençleştirme, selülit kistlerin parçalanması ve portakal kabuğu görünümünün ortadan kalkması vb.

Merkez

Kayışdağı Cd. No:49 34750 Ataşehir - İstanbul

Bize Ulaşın

info@gozdegizem.com

Bizi Arayın

(0216) 575 67 79

Randevu Talep Edin

Gözde Gizem Beauty