İpek Kirpik

Güzel olmak uğruna çeşitli bakım ve tedavilerin geliştirilmiş olduğu günümüzde, etkileyici bakışlar için ipek kirpik tedavilerine de yer verilmektedir. Daha çok kadınlar için avantajlı olan ipek kirpik uygulamalarında, aşırı kirpik dökülmesi görülen kişiler için kalıcı çözüm hedeflenmektedir.

Gerçek kirpiklerin üzerine eklenen ipek kirpikler, düşünülenin aksine takma kirpiklerden farklıdır. Kısa süre içerisinde gözün üst kapağındaki gerçek kirpiklere takılan ipek kirpikler, kişilerin göz yapısı ve kirpik kalınlığına göre özel olarak hazırlanır. Gerçek kirpiklerin daha uzun ve kalın olmasını artırmaya yardımcı olan bu yöntem, aynı zamanda ipekten elde edilmesi sebebi ile göze herhangi bir zarar vermemektedir. Bu tedavilerin doğru ve uzman kişiler tarafınca yapılması sonucunda doğal kirpik görünümünün elde edilmesi sağlanmaktadır.

Kısa Sürede Gerçekleşen İpek Kirpik Hizmeti        

Ağız bakımı ve cilt bakımının oldukça dikkat edildiği bilinse de erkekler, kadınlarda göz ve bakışlara dikkat etmektedir. Etkileyici bakışların oluşabilmesi için en önemli bölümlerden birisi olan kirpikler, özgüvenli olmayı da mümkün hale getirmektedir. Ancak belirli dönemlerde kırılan ya da dökülen kirpikler, etkileyici bakışların önüne geçiyor. Bu durum için gerçekleştirilmiş olan ipek kirpik takma yöntemi, genel olarak 1 ile 2 saat arasında sonlandırılıyor.

Kişilerin özelliğine göre boyut ve genişliklerin belirlenmesi sonucunda uygulanan ipek kirpikler, tıpkı gerçek kirpik gibi kullanılmaktadır. Oldukça yumuşak dokusu olması sayesinde, kırılma ya da dökülme yapmamaktadır. Ancak gerçek kirpiklerin 3 aylık bir sürede dökülmesi ile birlikte yok olan ipek kirpikler, sonrasında uygulanacak yeni tedavi ile birlikte tekrar eski görünümü sağlamaktadır.

Etkileyici Bakışlar için İpek Kirpik Uygulaması

Gerçek kirpiklerin uç kısımların ekilen ipek kirpikler, minimum 90 gün boyunca kalıcı olarak kullanılmaktadır. Bu süre sonucunda gerçek kirpiklerde görülen dökülmeler sayesinde eklenmiş olan ipek kirpik üzerinde yapılan eklemeler, genç kirpiklerin önünü açmasını sağlamaktadır.

Etkileyici bakış ve gözlerin ön plana çıkmasını sağlayan ipek kirpik takma işlemleri, kirpik diplerinin hava almasını sağlamaktadır. Buna göre yeni çıkacak olan kirpiklerinde önüne geçilmemiş olur. Hassas göze sahip olan kişilere de uygulanabilen ipek kirpikler, özel medikal yapıştırıcılar kullanılarak yapıştırılmaktadır. Buna göre herhangi bir kesme işlemleri tedavi sırasında yer almaz.

Merkez

Kayışdağı Cd. No:49 34750 Ataşehir - İstanbul

Bize Ulaşın

info@gozdegizem.com

Bizi Arayın

(0216) 575 67 79

Randevu Talep Edin

Gözde Gizem Beauty