Dudak Renklendirme

Doğal dudak rengine ulaşmak tahmin ettiğinizden daha zor olabilir. Dudak renginin yüze olan uygunluğu çok önemlidir. Yüze anlamını ve ifadesini veren dudaklar, önemli organlardır. Dudakların koyu renkli olması, yüzünüzü sağlıksız ve solgun gösterir. Dudak renginizin yeterince belirgin olmaması dudak renklendirme işlemini yapmanızı sağlayabilir.

Dudaklarınızı renklendirmek için ruj gibi çeşitli ürünler kullanabilirsiniz. Ancak bu ürünlerin geçici çözüm sağladığını belirtmemiz gerekiyor. Burada devreye giren dudak renklendirme işleri sizin aradığınız dudak rengine kalıcı bir şekilde kavuşmanızı sağlar.

Dudak Renklendirme İşlemini Kimler Tercih Eder?

Dudak renklendirme işlemi için genellikle koyu renkler tercih edilmektedir. Uygulamanın en fazla 2 ya da 3 yıl boyunca kalıcı olabileceğini belirtmemiz gerekiyor. Süre, kişinin yaşlanmaya olan dayanırlığı ile alakalıdır. Genellikle dudak renginden memnun olmayan kişiler bu uygulamayı tercih etmektedir. Bunun dışında kaza sebebiyle, dudak rengi değişen, doğuştan soluk renkli olan ve sürekli olarak makyaj yapmaktan hoşlanmayan kişiler bu uygulamayı tercih ederler. Aynı zamanda bazı kişilerin, kozmetik ürünlerine karşı alerjisi bulunmaktadır. Bu renklendirme işlemi bu kişiler için alternatif bir çözüm sunmaktadır.

 

Dudak Renklendirme İşleminden Sonra Bakım İşlemi Nasıl Yapılır?

Dudak renklendirme işlemi yapıldıktan sonra, bakım işlemi son derece önemlidir. Bu işlem yapıldıktan sonra belirli bir süre dudak bakımına dikkat edilmesi gerekiyor. Dudaklarınızı her gün nemlendirici kremlerle beslenmeniz gerekiyor. Dudaklarınız genel olarak 1 hafta içerisinde iyileşme gösterecektir. Ancak işlem tamamladıktan sonra uzun bir süre sonra sudan uzak durmanız gerekiyor.

Dudak renklendirme fiyatları çoğu kişiler tarafından merak edilmektedir. Fiyatların büyük bir kısmı uygulanacak olan teknik ve cilt yapına göre değişkenlik göstermektedir. Daha önce kalıcı olarak makyaj yaptıran kişilerin ödeyecekleri fiyatlarda da değişkenlik göstermektedir.

Dudak Renklendirme İşlemi Ne Kadar Dayanır?

Dudak renklendirme işleminin ne kadar dayanıklı olduğu çoğu kişi tarafından merak edilmektedir. Ortalama 2 yıl boyunca dudaklarınızda solmadan durur. Ancak rengin zaman içerisinde gitmesini etkileyen çeşitli etkenler bulunmaktadır. Uygulama sırasında kullanılan boyalar ve teknikler bu durumu etkilemektedir. Her şey aynı olsa bile, kişinin teni belirleyici bir nokta oluşturmaktadır.

Merkez

Kayışdağı Cd. No:49 34750 Ataşehir - İstanbul

Bize Ulaşın

info@gozdegizem.com

Bizi Arayın

(0216) 575 67 79

Randevu Talep Edin

Gözde Gizem Beauty