Deepliner

Çoğu kadın günlük göz makyajına son derece önem verirler. Ancak makyaj yapmayı her zaman sevmiyor olabilirsiniz. Bu noktada pek çok kadının tercihi deepliner uygulamasından yana olmaktadır. Rahatlıkla kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde artık kendinize hak ettiğiniz değeri vereceksiniz!

Deepliner ismi aslında “Dip” kelimesinden gelmektedir. Alt ya da taban anlamına gelen kelime, aslında malzemenin nereye kullanılacağını gösteriyor. Göz kapağının bitti noktada başlayarak, kirpiklerin başladığı bölgeden itibaren göz pınarına kadar uygulanmaktadır. Bu şekilde daha kalıcı bir makyaja sahip olabilirsiniz.

Özellikle sabahları soluk görünmemek için deepliner uygulamasına ihtiyaç duyuyoruz. Deepliner yaptırmak çoğu kişinin çekindiği uygulamaların başında geliyor. Ancak kalıcı olarak uygulanan deepliner, kişinin sabah kalktığı andan itibaren daha oturmuş bir cilt tipine sahip olmasını sağlıyor. Deepliner kullanıyor olabilirsiniz. Ancak herkes, her gün aynı kalitede ve güzellikte deepliner çekemez. Yalın, sade ve güzel bir görünüm istiyorsanız, her sabah bununla uğraşmak zorunda değilsiniz. Kalcı uygulama sayesinde güne başladığınız andan itibaren sağlıklı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Deepliner Uygulaması Nasıl Yapılır?

Deepliner uygulaması mutlaka uzman bir kişi tarafından yapılması gerekmektedir. 7/24 güzel görünmek için birçok kadın kalıcı makyaj uygulamalarını tercih etmektedir. Kalıcı deepliner uygulaması, eyeliner kadar göze çarpmamaktadır. Genel olarak iki uygulama aynı mantığa çıkmaktadır.

Kullanılan cihazlar ve boya pigmentlerin, işlemin kaliteli olmasını sağlar. Ancak işlemin direkt olarak tene uygulanmasından önce tene uygun boyalar hazırlanmaktadır. Daha önce örnek bir çizgi çekilir. Bu çizgi aslında işin sonucunun nasıl görüneceğini size göstermektedir. Bu aşamada kontrol ettikten sonra eğer çizginizden memnun kalırsanız, kalıcı hale getirilebilir. İlk olarak çizginin üzerine bir krem uygulanır. Bu krem kişinin az da olsa acı hissetmesini önler. Krem etkisini göstermeye başladıktan sonra pigmentler çizginin üzerine yerleştirilmeye başlar.

İşlem Süresi

İşlemin süresi en fazla 1 saattir. Tek seanslık olduğu için kişi uygulama sonrasında hemen günlük hayatına devam edebilir. Ağrı ya da acı hiçbir şekilde duyulmaz. Kısa bir süre içerisinde istediğiniz göze kavuşabilirsiniz. Uygulama için doğru kişiler tercih edildiğinde hiçbir şekilde soru yaşamazsınız.

Merkez

Kayışdağı Cd. No:49 34750 Ataşehir - İstanbul

Bize Ulaşın

info@gozdegizem.com

Bizi Arayın

(0216) 575 67 79

Randevu Talep Edin

Gözde Gizem Beauty