Mikroblading

Kalıcı makyaj kıl tekniği olarak da bilinen mikro blading, son dönemlerde yüz estetiğine önem veren kişiler tarafından tercih edilmektedir. Oldukça yeni bir uygulama olmasının yanı sıra ciddi bir uzmanlık gerektiği de bilinen gerçekler arasındadır.

Yüz hatlarını ortaya çıkaran ve dökülen kaşların yerini oldukça ince ve hassas nitelikteki boyalarla dolduran bir uygulamadır. Normal kalıcı makyaj uygulamalarından yarı kalıcı makyaj özelliği taşıması yönüyle ayrılmaktadır. Uygulama özel makinelerle ve kalemlerle gerçekleştirilir. İşlem bittikten sonra fark gözle görülür miktarlara ulaşmaktadır. Ancak bu işi uzmanına yaptırmak oldukça büyük önem taşıyor.

Gözde Gizem Güzellik Salonu olarak işimizi profesyonel standartlara uygun niteliklerde yapıyoruz. Kalıcı makyaj kıl tekniği uygulaması yapan uzmanlarımız, alanında tecrübelidir. Ayrıca uzmanlarımız gerekli eğitimlerini tamamlayıp, yurt içi ve yurt dışı sertifikalarını da tamamlamış bulunmaktadır. İşlem esnasında kullandığımız makineler özel bıçak sistemlerine sahiptir.

Uygulama yapılan alanda boyalar yüzeye yakın yerleştirilmektedir. Ayrıca gerçek kıldan ayırt etmek kolay değildir. Kaş yapısından memnun olmayanlar ve dökülme şikayeti olanlar firmamıza başvurarak kısa sürede sonuca ulaşma garantisi elde edebilirler.

Mikro Blading Tekniğinin Avantajları

Oldukça yeni olan ve yarı kalıcı makyaj tekniği olarak da adlandırılan mikro blading tekniği diğer yöntemlerden farklıdır. Yüzeye oldukça yakın bir uygulama yapılması dolayısıyla deride alerjiye sebep olmaz. Hızlı ve pratik olarak manuel uygulama yapılır. Ayrıca işlemden sonra görünüm tamamen doğal nitelik gösterir.

Uygulamadan sonra yılda bir kereye mahsus olmak üzere kaşların üzerinden tazeleme yapmak yeterli sonuçlara ulaşmayı sağlayacaktır. Uzmanlarımız işlemi uyguladıktan sonra pigmentler normal kaş renginizden koyu görünmektedir. Ancak iki hafta gibi kısa bir zaman diliminde kaş rengi eşitlenerek doğal formuna kavuşacaktır.

İşlemden sonra fotoğraflama yaparak sizin için mucize dolgun kaşlara ulaşmanın formülünü sunuyoruz. Sadece 3 yıl içinde kaşlarınız istediğiniz formuna kavuşacak, yüz formunu mucize bir güzelliğe ulaştıracaktır.

Mikro Blading Sonrası

İşlemi yaptırmak isteyen müşterilerimiz öncelikle uzmanlarımızdan öncesi ve sonrası fotoğraflar talep etmektedir. Bu fotoğraflar uzmanlarımızın başarısını ortaya koymaya yeterli belgelerdir. İşlemin en önemli avantajı hemen sonrasında kaşlar kötü görünmez. Ancak zamanla gerçek formunu yakalar.

Yılda bir kez tekrar edildiği taktirde ise mucize çözüm geliştirme şansı vermektedir. Kaşların iyileşme süreci 30 günü bulmaktadır. İşlemden sonra 10 gün boyunca makyaj ya da kozmetik ürünlerinin bölgeye uygulanmasını önermiyoruz. Yalnızca doktorun önerdiği bakım kremini kulak çubuğu yardımıyla bölgeye uygulamak yeterlidir.

Merkez

Kayışdağı Cd. No:49 34750 Ataşehir - İstanbul

Bize Ulaşın

info@gozdegizem.com

Bizi Arayın

(0216) 575 67 79

Randevu Talep Edin

Gözde Gizem Beauty