Eyeliner

Eyeliner günümüzde kadınların en çok tercih ettiği uygulamaların başında gelmektedir. Kalıcı eyeliner uygulaması, özellikle eli titreyenler, kozmetik ürünlere karşı alerjisi olanlar ve gözlerinin daha dikkat çekmesini isteyenler bu uygulamayı tercih ediyorlar.

Kalıcı eyeliner uygulaması çeşitli şekillerde yapılabilir. Bu uygulama hem göz altına, göz ütüne hem de gözlerin hem altına hem de üstüne yapılabilmektedir. Kalıcı olan bu uygulama en fazla yarım saat içerisinde gerçekleştirilmektedir. Uygulamanın aslında deplinerden çok büyük bir farkı yoktur.

Eğer cildiniz hassassa uygulamadan önce anestezik kremler uygulanır. Bu şekilde göz bölgesi uyuşur ve acı hissedilmez. Kadınlar bu uygulama sırasında çok rahat hissederler. Ancak bu uygulama için mutlaka eyeliner konusunda uzman ve deneyimli olması gerekmektedir. Göz yapısına uygun olan bir çizimin yapılması kişinin bu uygulamayı daha verimli kullanmasını sağlar. Uygulamanın doğru bir şekilde yapılması ayrık olan gözleri birleştirebileceği gibi, birleşik gözleri de ayırabilir.

Eyeliner Uygulaması Hakkında

Kalıcı eyeliner uygulaması son derece kolay ve pratik bir şekilde tamamlanan bir uygulamadır. Sonuçlarının çok güzel olduğu bu uygulama sadece gözleri güzel göstermez, aynı zamanda kirpik diplerine derinlik kazandırır.

Uygulamadan önce göz çevresi dezenfekte edilir. Eğer makyaj kalıntıları varsa temizlenir. Daha sonra ilk olarak bir tasarım yapılır. Eğer kişi bu tasarımı beğenirse, siyah ya da kahverengi renklerinden birine karar verir ve uygulamaya başlanır. Cilt tipine uygun olan iğne seçildikten sonra artık işleme başlanır. Göz çevresine hiçbir şekilde zarar verilmeden uygulama yapılır. Ortalama 30 dakika içerisinde tamamlanır. Ancak kişi uygulamadan sonra 1 ya da 2 saat boyunca su değdirmemelidir.

Eyeliner Uygulaması

Eyelinerı sabahları sürmek çok zor olabilir. Göz çevresine sabahları makyaj yapmak çok sıkıntılı olabilir. Herkes kusursuz bir şekilde eyeliner süremeyebilir. Hata bazen tek gözünüze kusursuz bir şekilde sürebilir, diğer gözünüze süremeyebilirsiniz. Bu son derece normal. Eğer kalıcı eyeliner uygulaması yaptırırsanız yaptırmak istiyorsanız, doğru kişiden yardım almanız gerekiyor. Güzelliğinize bu şekilde güzellik katabilirsiniz. Fiyatları uygulamanın türüne göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıntılı bilgi için danıştığınız uzamana danışabilirsiniz.

Merkez

Kayışdağı Cd. No:49 34750 Ataşehir - İstanbul

Bize Ulaşın

info@gozdegizem.com

Bizi Arayın

(0216) 575 67 79

Randevu Talep Edin

Gözde Gizem Beauty